Blue Flower

Z dniem 25 maja 2018 roku rozpoczęło się stosowanie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). RODO stosowane będzie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a więc także w Polsce. Rozporządzenie wprowadza szereg zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych.
Pragniemy podkreślić, że w stosunku do zawartych umów o zaopatrzenie w wodę i/lub odprowadzanie  ścieków, cel i zakres przetwarzania danych się nie zmienia. Wyrażone przez Państwa dotychczasowe zgody na przetwarzanie danych osobowych, zebrane na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych, nie tracą ważności.

Zgodnie z Zarządzeniem Prezesa Zarządu nr 02/01/2019 z dnia 10.01.2019 r. funkcję Inspektora ochrony Danych pełni Pan Adam Ziemiński, z którym można się kontaktować w sprawach z zakresu ochrony danych osobowych pod adresem
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
W załącznikach prezentujemy klauzule informacyjne dotyczące zasad przetwarzania Państwa danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz zawartych umów.

Załącznik nr 1 - pobierz

Załacznik nr 2 - pobierz